Yasemin Soysalın son kitabı

Yasemin Soysalın son kitabı

 

 YENİ! SON KİTAP

 

Yasemin Soysal’ın son kitabıdır. “Ruhunu Dinle Bedenini Doyur” Kitabı yazdığı kitapların içersinde zihin ve farkındalığın ruhsal boyutunu işlemiştir. Günümüzde geri plana atılan ruhsal boyur, bireylerde ruhsal açlık yaratmaktadır. Fark edilemeyen bu durum bir çok kişinin farklı eğilimlere yönelmesine sebebiyet vermiştir. Yemek yemek ve bedeninin dengesini bozmak ise başı çeken durumların en önünde gelir. İşte bu yüzden ruhsal açlık olduğu durumlarda bedensel doygunluk maalesef gerçekleşmez. Bu da kilo ve bedenimizi beğenmemek gibi bir çok sorunu beraberinde getirir. Ayrıca bedeni ile bağlantısı kopmuş bir bireyin sadece kilo problemi olmaz aynı zamanda enerji ve seksüel sorunları da ortaya çıkar. Tüm bu durumlara ışık tutan “Ruhunu Dinle Bedenini Doyur” Kitabı zayıflama kitaplarının çok üstünü vaad etmektedir. İşte bu yüzden yaşamınızda çok şey değiştirecek bir kitaptır.

 

“Ruhunu Dinle Bedenini Doyur”

Kitap Arka Yazısı

Ruhunu dinle bedenini doyur kitabının arka kapağı

Ruhunu dinle bedenini doyur kitabının arka kapağı

 

 

 

 

 

 

 

[/one_half]

‘Tek Şişman Beyniniz Kitabı’
Kitabımız 100.000 satışı bulmuştur. İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz. ‘Tek Şişman Beyniniz’ Kitabının son baskısı resimde görüldüğünüz gibidir.

Tek Şişman Beyniniz, Yasemin Soysalın ilk kitabıdır. 2009 yılında Piyasaya çıkan kitap, o yıl tüm kategoriler dahil en çok satanlar listesinde 2. sıraya kadar çıkmıştır. Şuan 34. baskısını gerçekleştiren kitap, bir çok kişinin hayatında değişim yaratmıştır. Okuyucuların Kilo verme, sağlıklı yaşam ve değişim konularına farklı açıdan bakmalarını sağlar. Zihinsel hatalarımızı, kilo konusunda günlük yaşamda hiç düşünmeden yaptığımız yanlışları, en önemlisi düşüncenin şişmanlık üzerindeki etkilerini anlatır.

[/one_half]

 

 

 

 

Medya bu konudan “Düşünce gücü ile zayıflama” adı altında bahseder. Düşünce gücü ile zayıflama, bir çok kişinin aklında bir şey yapmadan sadece düşünerek zayıflamayı çağrıştırır. Fakat tam aksi bir durum söz konusudur. Farkında olmadan yaptığımız tüm düşünce hatalarının bizi nasıl şişmanlattığını anlatır. Bu düşünce hatalarından kurtularak gerçek özgürlüğün nasıl olması gerektiği kitabın ana temasıdır.

Basında Kitaptan şöyle bahsedildi;

“Kilo vermek için hangi yöntemi denerseniz deneyin, aslında her şeyin beyinde başladığını bu kitapta anlıyorsunuz.” (TRT)
Bildiğiniz tüm ezberleri bozacak. (Sabah Gazetesi)
Oku kilo ver. (Habertürk Gazetesi)
Elinizdeki tüm diyet reçetelerini atın. (Kanal D Magazin)
Piyasaya çıktığı gün çok satanlar listesindeydi. (Star)
Zayıflamak için her şeyi yapıp başaramadınız mı? Bir de bunu deneyin. (Skytürk)

‘Tek Suçlu Beyniniz Kitabı’
Tek suçlu beyniniz kitabı Yasemin soysalın son kitabıdır. Pozitif yayınlarından (Artı Dağıtım) çıkmıştır. Kitabın ilk baskısı 10.000 adet basılmıştır. En çok satanlar listelerinde yerini alan kitapta, beynimizin kişiliğimiz üzerine etkilerinden, bilinçaltından ve inanç sistemlerinden bahsedilmektedir. Kilo ile ilgili bilgilerin yanı sıra çok daha genel konularda değişimin nasıl gerçekleşmesi gerektiğini anlatır. Alışkanlıklarımız dediğimiz durumların beynimizin bazı kimyaları olduğunu açıklar. Değişim ve dönüşümü düşünce bazında nasıl gerçekleştirebiliriz bundan bahseder.

 

 

 

 

 

 

Kitap İçin Yazılanlar;

“Sinir sistemi ile ilgili son yıllarda ortaya konan bilimsel veriler ışığında görsel unsurlarla desteklenmiş, anlaşılması kolay, titiz bir çalışma, yaşantımızın her anında uygulayabileceğimiz metodik bir öğreti. ‘Yapabilirim’ kavramının nasıl yapılacağını öğrenmek isteyenler için…”
(Ömer Tural, Beyin Cerrahı)

Medyadan;

“Yasemin Soysal: hayatınıza güzel bir ara verip saçınızın telinden, ayak ucunuza kadar hissetmek ve FARKETMEK istiyorsanız doğru adreslerden birindesiniz… Benim hayatımın en güzel ve en yoğun döneminin feneriydi Yasemin Soysal. Onun güzel enerjisi bu evrende daha bir çok insanı aydınlatacaktır…”
(Açelya Akkoyun Cergel, Tiyatrocu – TV Program yapım ve sunucusu)
“Yasemin Soysal’ ın kitabının adını duyduğumda “işte nihayet biri yazmış, yaşasın!” dedim. Çünkü yıllardır sağlıklı ve fit olmamın nedeni bu kitapta anlatılanlardı. Sadece kilolu olanların değil herkesin okuması gereken bir kitap. Ruhuna, beynine, eline sağlık.”
(Betül Arım,Tiyatrocu / Yaşama Sanatı Öğretmeni)

 

“Sevgili Yasemin’in kitabı bence kesinlikle okunmalı ve her zaman kütüphanenizin baş kitapları arasında yer almalı! Benim izleyicilerim arasında ve çevremde bu kitabi okuyup gerçekten çok iyi sonuçlar alanlar oldu, ben de henüz tanışmayanlara tavsiye ediyorum okuyun ve yaşamınızdaki farkı görün…”
(Ebru Şallı Tan, TV Program yapım ve sunucusu, plates eğitmeni)

[/one_half_last]

sismansaniz_sebebi

‘Şişmansanız Sebebi Var’
Şişmansanız sebebi var kitabı 2009 yazında basılmıştır. Fakat bazı teknik nedenlerden dolayı basımı durdurulmuştur. Kitabın içerisindeki bilgiler yenilenip genişletilmiş baskısı ile “Tek suçlu beyniniz” adı altında bir kısmı yayınlanmıştır. Şuan satışı ve baskısı olmayan kitabın içerisindeki önemli konulara “tek suçlu beyniniz” kitabından ulaşabilirsiniz.